Fiszki Anatomiczne

Fiszki Anatomiczne

GPlayPrzycisk

Fiszki anatomiczne

Z dumą prezentujemy naszą pierwszą aplikacje mobilną, czyli Fiszki Anatomiczne! Cóż to, dlaczego to, jak to działa? Wszystko wyjaśniamy poniżej. :)

English version available here.

Dlaczego?

Gdy byliśmy na pierwszym roku studiów, mnóstwo czasu spędzaliśmy pochyleni nad stosami małych karteczek, tworząc własne fiszki medyczne. Jeśli nie próbowaliście tej techniki nauki to polecamy ją przetestować, nie ma co się o niej tutaj rozpisywać, bo nie o tym miała być mowa, ale w dużym skrócie jej największymi zaletami są:

 • możliwość nauki w dowolnym miejscu
 • brak potrzeby zawracania głowy innym gdy chcemy zostać z czegoś przepytani
 • samo tworzenie fiszek ułatwia przyswajanie materiału, dzięki „spojrzeniu na niego z innej strony” stawiając pytania
 • w podróży, w kolejce itd. jest to zawsze jakieś rozwiązanie gdy wszystkie strony ze śmiesznymi obrazkami są już przejrzane ;)

Oczywiście wolelibyśmy mieć gotowe materiały do nauki zamiast tworzyć je na własną rękę- udało nam się znaleźć przeróżne testy z anatomii, w tym nawet testy online, to jednak nie było to czego szukaliśmy. Tak więc w tym roku postanowiliśmy wyjść na przeciw naszym oczekiwaniom z przeszłości i stworzyć aplikacje, która umożliwi korzystanie z fiszek w formie przyjaznej aplikacji. Po co zawsze nosić przy sobie telefon i fiszki, skoro można mieć tylko telefon?

Jak to działa?

Po pierwsze- należy ściągnąć aplikacje ze sklepu Google Play. Niestety, aktualnie aplikacja dostępna jest tylko na androida- opublikowanie jej w na iPhony wiąże się niestety ze sporymi kosztami na które aktualnie niestety nasz nie stać. Dalsze użytkowanie jest opisane (z obrazkami!) w instrukcji którą można znaleźć na samym dole tej strony.

Liczymy na wasze wsparcie

Jeśli Jak znajdziecie jakiś błąd w aplikacji, koniecznie dajcie nam znać, będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie donosy i uwagi. Zostawcie komentarz na naszej stronie lub na naszym fanpagu na Facebooku, możecie też napisać maila- co kto woli, co kto lubi. Dzięki waszym opiniom będziemy mogli  sprawniej ulepszać nasze fiszki. W aplikacji znajduje się aktualnie nieco ponad 900 fiszek.. Jeśli macie swoje fiszki, które chcielibyście zobaczyć w naszej aplikacji- wysyłajcie je, chętnie je dodamy.

Instrukcja obsługi

Ustawienia

fiszki medyczne

 

 

anatomia testy online

Wybór trybu

anatomia fiszki

Ekran główny

fiszki anatomia

Ekran główny w trybie „Powtórz niepoprawne”

fiszki anatomiczne

GPlayPrzycisk

4 komentarzy

 • Julia pisze:

  Czy powstanie aplikacja rownież na produkty Apple ? :(

  • admin pisze:

   Na pewno nie w najbliższym czasie- niestety koszta przeniesienia aplikacji na iOSa są zbyt duże :(
   Z aplikacji można jednak korzystać na komputerze używając darmowych emulatorów Androida, np. BlueStacks

 • Julka pisze:

  Też bym była zainteresowana aplikacją na Apple. Połowa studentów UMedów korzysta z tych urządzeń, połowa z Androida. Myślę, że nawet gdybyście chcieli za to nawet te 4zł od aplikacji to chętni by się znaleźli ;)

  • admin pisze:

   Narazie nie mamy tego w planach, ale rzeczywiście dociera do nas sporo pytań o wersje na iOSa. Największym problemem są niestety koszta przeniesienia aplikacji- jeśli taka wersja się pojawi to najwcześniej w trakcie drugiego semestru

Zostaw komentarz


Imie (obowiazkowe)

Email (obowiazkowy)

Strona internetowa